Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Tabele - TS 1909 Piast Cieszyn
Główne zdjęcie astrony

Seniorzy - A Klasa Skoczów - sezon 2018/2019

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Wisła Strumień 26 63 20 3 3  91  33
2. TS 1909 Piast Cieszyn 26 62 20 2  87  27
3. LKS Goleszów 26 46 14 4 8  84  56
4. LKS Pogórze 26 41 13 2 11  58  44
5. UKS APN Góral Istebna 26 40 12 4 10  58  57
6. LKS Olza Pogwizdów 26 38 9 11 6  40  34
7. LKS Beskid Brenna 26 38 11 5 10  51  47
8. LKS Zryw Bąków 26 35 10 5 11  42  60
9. KP Beskid II Skoczów  26 31 8 11  44  51
10. LKS Strażak Pielgrzymowice 26 30 8 6 12  49  66
11. LKS Kończyce Wielkie  26 29 7 8 11  43  49
12. LKS Orzeł Zabłocie  26 29 8 5 13  45  65
13. LKS Victoria Hażlach 26 16 4 4 18  35  66
14. LKS Strażak Dębowiec 26 13 3 4 19  24  96

TERMINARZ SKOCZOWSKIEJ A-KLASY 

 

 

 II Liga Wojewódzka - A1 Junior starszy grupa 3 - sezon 2018/2019

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. TS Podbeskidzie II S.A.  28  70 23 1 4 124 39
2. KP Beskid Skoczów  28  60 19 3 6 100 25
3. KS Siódemka Tychy  28  57 18 3 7 71 45
4. LKS Czaniec   28  57 18 3 7 82 42
5. RKS Cukrownik Chybie  28  56 17 5 6 76 40
6. TS Czarni - Góral Żywiec  28  54 18 0 10 91 61
7. KS Kuźnia Ustroń  28  42 13 3 12 88 64
8. LKS Pasjonat Dankowice  28  42 12 6 10 78 78
9. TS 1909 Piast Cieszyn  28  36 11 3 14 74 60
10. LKS Drzewiarz Jasienica  28  35 10 5 13 76 68
11. TS Koszarawa Żywiec  28  33 10 3 15 49 75
12. BKS Stal Bielsko-Biała  28  24 8 0 20 40 99
13. LKS Świt Cięcina  28  22 6 4 18 38 95
14. LKS Groń Bujaków  28  13 4 1 23 31 126
15. LKS Bestwina  28  9 3 25 23 124

 

 

Skoczów: Żak F1 - Grupa 2 - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna  BR+  BR-  Pkt 
1. UKS Cieszyn   18  18  0  0  229  44  54
2. KKS Zebrzydowice  18  14  0  4  153  89  42
3. LKS Wisła Strumień   18  12   1  5  126  54  37
 4.  RKS Cukrownik Chybie  18  12  1  5  105  73  37
 5.  LKS Olza Pogwizdów  18  11  1  6  96  88  34
6. CKS Cieszyn  18  7  1  10  82  106  22
7.

LKS Zryw Bąków

 18

 6  2  10  81  108  20
8. LKS Tempo Puńców  18  2  4  12  84  154  10
9. TS 1909 Piast Cieszyn   18  1  2  15  47  170  5
10. LKS Kończyce Małe  18  0  2  16  48  165  2

TERMINARZ ŻAK F1 

menu