Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Tabele - TS 1909 Piast Cieszyn
Główne zdjęcie astrony

Seniorzy - A Klasa Skoczów - sezon 2018/2019

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Olza Pogwizdów 8 20 6 2 0  18  5
2. LKS Orzeł Zabłocie   8 18 6 0  22  9
3. LKS Strażak Pielgrzymowice 8 17 5 2 1  20  13
4. UKS APN Góral Istebna   8 16 5 1 2  22  19
5. TS 1909 Piast Cieszyn 8 15  5 3  12  9
6. LKS Wisła Strumień 8 11 3 2  15  12
7. LKS Beskid Brenna  7 10 3 1 3  17  14
8. LKS Pogórze   8 10 1 4  13  18
9. LKS Zryw Bąków    7 10 3 3  12  11
10. LKS Goleszów 8 10 3 4  22  18
11. LKS Kończyce Wielkie 8 10 3  15  18
12. KP Beskid II Skoczów  8 7 2 1 5  13  15
13. LKS Strażak Dębowiec 8 0 7  9  33
14. LKS Victoria Hażlach 8 7  7  23

TERMINARZ SKOCZOWSKIEJ A-KLASY 

 

Seniorzy - A Klasa Skoczów - Koniec sezonu 2017/2018

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Kończyce Małe 26 56 17 5 4 69 27
2. LKS Goleszów 26 52 16 4 6 73 42
3. KP Beskid II Skoczów 26 51 15 6 5 71 30
4. LKS Orzeł Zabłocie 26 48 16 0 10 67 47
5. TS 1909 Piast Cieszyn 26 46 14 4 8 64 38
6. LKS Olza Pogwizdów 26 42 12 6 8 42 34
7. LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 26 40 11 7 8 62 43
8. LKS Beskid Brenna 26 36 10 6 10 60 49
9. LKS Strażak Pielgrzymowice 26 33 10 3 13 71 53
10. LKS Zryw Bąków 26 32 9 5 12 47 65
11. LKS Strażak Dębowiec 26 30 9 3 14 43 56
12. LKS Wisła Strumień 26 26 8 2 16 43 61
13. GKS Morcinek Kaczyce 26 26 7 5 14 38 86
14. LKS Ochaby 96 26  0  26 8 127

 

 

Juniorzy - IV Liga Okęgowa Skoczów - sezon 2018/2019

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. UKS APN Góral Istebna              
2. TS 1909 Piast Cieszyn              
3. LKS Orzeł Zabłocie              
4. LKS Kończyce Wielkie              
5. LKS Iskra Iskrzyczyn              
6. LKS Błękitni Pierściec              
7. LKS 99 Pruchna              
8. KS Nierodzim              
9. GKS Morcinek Kaczyce              

TERMINARZ IV LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW 

 

Juniorzy- IV Liga Okęgowa Skoczów - Koniec sezonu 2017/2018

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Hażlach 22 60 20 2 92 15
2. LKS Górki Wielkie 22 47 15 2 5 104 40
3. LKS Błękitni Pierściec 22 39 13 0 9 68 84
4. LKS Orzeł Zabłocie 22 38 12 2 8 89 42
5. UKS APN Góral Istebna 22 35 11 2 9 93 68
6. GKS Kaczyce 22 34 11 1 10 61 71
7. LKS Kończyce Wielkie 22 33 11 0 11 73 53
8. KS Nierodzim 22 30 9 3 10 66 59
9. LKS Iskra Iskrzyczyn 22 25 8 1 13 86 100
10. TS 1909 Piast Cieszyn 22 22 7 1 14 47 75
11. LKS Tempo Puńców 22 21 7 0 15 57 96
12. LKS 99 Pruchna 22 6 0 20 25 158

 

 

 II Liga Wojewódzka - A1 Junior starszy grupa 3 - sezon 2018/2019

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. TS Podbeskidzie II S.A.  9 27 9 0 0 44 13
2. LKS Drzewiarz Jasienica   8 17  1 34 16
3. KS Siódemka Tychy   8 15 5 3 22 14
4. LKS Czaniec  8 15 5 25 18
5. RKS Cukrownik Chybie   7 13 4 1 2 19 12
6. KP Beskid Skoczów   8 12 4 0 4 17 9
7. BKS Stal Bielsko-Biała   8 12 4 0 4 15 21
8. TS Czarni - Góral Żywiec    9  12 4 0 5 22 26
9. LKS Pasjonat Dankowice   8 11 3 2 3 23 22
10. TS Koszarawa Żywiec   8 11 3 2 3 15 20
11. KS Kuźnia Ustroń  7  10 3 1 3 21 20
12. LKS Świt Cięcina  9 10 3 1 5 16 25
13. LKS Groń Bujaków  9 7 2 1 6 11 28
14. TS 1909 Piast Cieszyn  8 6 2 0 6 17 15
15. LKS Bory Pietrzykowice   0 0 0 40
16. LKS Bestwina  8 0 0 0 8 7 49

 

 II Liga Wojewódzka - A1 Junior starszy -  Koniec sezonu 2017/2018

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Zapora Wapienica 26 62 20 2 4 107 31
2. BKS Stal Bielsko-Biała 26 58 18 4 4 88 32
3. TS 1909 Piast Cieszyn 26 57 18 3 5 88 25
4. KP Beskid Skoczów 26 49 15 4 7 98 33
5. LKS Pasjonat Dankowice 26 48 15 3 7 61 47
6. LKS Drzewiarz Jasienica 26 45 14 3 9 58 46
7. LKS Czaniec 26 43 13 4 9 64 43
8. LKS Bory Pietrzykowice 26 40 12 4 10 66 45
9. KS Kuźnia Ustroń 26 37 11 4 11 45 48
10. TS Koszarawa Żywiec 26 29 8 5 12 53 74
11. LKS Bestwina 26 24 8 0 18 33 76
12. LKS Leśna 26 20 6 2 18 38 71
13. GLKS Wilkowice 26 9 2 3 21 29 120
14. KS Spójnia Landek 26 25 11 154

 

Skoczów: Żak F1 - Grupa 2 - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna  BR+  BR-  Pkt 
1. UKS Cieszyn   5  5  0  0 76 19  15
2. KKS Zebrzydowice  4  4  0  0 44 8  12
3. LKS Wisła Strumień   5  3   1  1 33 11  10
 4.  RKS Cukrownik Chybie   5  3  1  1 35 30  10
 5.  LKS Olza Pogwizdów  5  2  1  2 33 32  7
6. LKS Tempo Puńców  4  2  0  2 30 29  6
7. CKS Cieszyn   5  2  0  3 24 39  6
8. LKS Zryw Bąków  5  1  1  3 27 36  4
9. TS 1909 Piast Cieszyn   5  0  0  5 14 60  0
10. LKS Kończyce Małe  5  0  0  5 8 60  0

TERMINARZ ŻAK F1 

menu