Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Cieszyński Klub Sportowy Piast - Tabele
Główne zdjęcie astrony

Żaki:

Skoczów: Żak F1 - Grupa 2 - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna  BR+  BR-  Pkt 
1. UKS Cieszyn   13  13  0  0 172 36  39
2. KKS Zebrzydowice  13  10  0  3 109 63  30
3. RKS Cukrownik Chybie  13  9   1  3 81 51  28
 4.  LKS Wisła Strumień   13  8  1  4 86 39  25
 5.  LKS Olza Pogwizdów  13  8  1  4 69 57  25
6. LKS Zryw Bąków  13  5  1  7 63 84  16
7.

CKS Cieszyn

 13

 5  0  8 61 81  15
8. LKS Tempo Puńców  13  2  2  9 60 112  8
9. TS 1909 Piast Cieszyn   13  0  2  11 41 125  2
10. LKS Kończyce Małe  13  0  2  11 47 141  2

TERMINARZ ROZGRYWEK ŻAK F1 

 

Orlik:

Skoczów: Orlik E1 - Grupa 1 - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna  BR+  BR-  Pkt 
1. CKS Piast Cieszyn  10  8  1  1  71  43  25
2. LKS OLZA Pogwizdów  10  7  1   2  60  41  22
3. Lukam 2010  10  6  1  3   77  25  19
 4.  UKS Cieszyn  10  5  2  3   55  37  17 
 5.  UKS APN Góral Istebna  10   3   2  5    40  42  11
6. RKS Cukrownik Chybie   10   3   0   7  49  96  9
7. KP Beskid Skoczów  10  3   0   7  51  58  9 
8. LKS Goleszów  10  0   3   7   32  93  3 

 

 

Skoczów: Orlik E1 - Grupa 3 - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna  BR+  BR-  Pkt 
1. KKS Zebrzydowice  10  10  0   158  16  30
2. LKS Spójnia Górki Wielkie 10  7 2  109  34  22 
3. LKS Wisła Strumień 10   7  3  119  33  21
 4.  CKS Piast Cieszyn II 10  5 4  81  75  16 
 5.  LKS Tempo Puńców 10   3  7  44  132   9  
6. GKS Morcinek Kaczyce 10   2   7   45  100   7 
7. LKS Victoria Hażlach     10 2 7  42  133   7 
8. LKS Kończyce Małe 10  2  8   44  119   6

 

 

 

Młodzik: 

Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik runda wiosenna - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna  BR+  BR-  Pkt 
1. UKS Cieszyn 6 4 1  1  24 16  13
2. KP Beskid Skoczów  5   3   2  0 23 9  11
3. CKS Piast Cieszyn  5  2  2  1 9  7   8
 4.  UKS APN Góral Istebna  6   1  2 3 15 24   5 
 5.  LKS Goleszów  6   0   1  5 8 23  1

Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna  BR+  BR-  Pkt 
1. KS Kuźnia Ustroń 10 9 1  0  29 4 28
2. KP Beskid Skoczów  10   8   1  1 33 7 25
3. CKS Piast Cieszyn  10  6  0   4  28  15  18
 4.  UKS APN Góral Istebna  10   2  2 6 9 30  8 
 5.  LKS Goleszów  10   1   1  8 6 25  4 
6. UKS Wisła  10   0  3 7 3 27  3 

 

Skoczów: IV Liga Okręgowa D1 Młodzik runda wiosenna - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna M Z R P BR+ BR- Pkt
1. KP Beskid Skoczów II 3  2  14  10  9
2. RKS Chybie 3  2   13   7  9
3. CKS Piast Cieszyn II 2  2    11    7 
4. LKS Olza Pogwizdów  2   2   13   6 
5. UKS Wisła  2  3  13   10  6
6. UKKS Istebna  1   2   6    8   4

 
Skoczów: IV Liga Okręgowa D1 Młodzik - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna M Z R P BR+ BR- Pkt
1. UKS Cieszyn  8  6  2  0  42  5  20 
2. LKS Olza Pogwizdów  8  4   1   3  19  13 13
3. KP Beskid Skoczów II  8  4  1 3 22  27 13
4. UKKS Istebna  8  2  1  5   14   31 7
5. CKS Piast Cieszyn II  8  1  1 6 10  31  4 

 

 

Trampkarz:

Skoczów: III Liga Okręgowa - C1 Trampkarz Grupa 1  runda wiosenna - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna M Z R P BR+ BR- Pkt
1. CKS Piast Cieszyn  5  5  0 49   2 15 
2. RKS Cukrownik Chybie    5   3  0 26   10  9 
3. KS Kuźnia Ustroń   5   2  0 11  18  6 
4. MKS Promyk Golasowice   5   1  1  29  4 
5. UKS Cieszyn   5   1  1  37  4 
6. LKS Zryw Bąków    5    1  0  18 3

Skoczów: III Liga Okręgowa - C1 Trampkarz Grupa 1  - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna M Z R P BR+ BR- Pkt
1. KP Beskid Skoczów  12 12  0   0  101 6 36
2. CKS Piast Cieszyn   12  10   0   2  87 9 30
3. KS Kuźnia Ustroń  12 8  0  4 56 36 24
4. RKS Cukrownik Chybie   12  4   1  7 21 51 13
5. MKS Promyk Golasowice  12 4  0  8 24 47 12
6. LKS Zryw Bąków  12  2   0  10 15 62  6 
7. UKS Cieszyn  12 1 1 10 13 106  4 

 


  

Junior Młodszy:

Żywiec: III Liga Okręgowa B1 Junior Młodszy

Tabela

Poz. Drużyna M Z R P BR+ BR- Pkt
1. CKS Piast Cieszyn  5  4  1  0  18  2  3 
2. TS Czarni Góral Żywiec  4  3   0   1  13  5 1
3. LUKAM 2010 SP. Z O.O.  5  2  1 2 7  11 1
4. LKS Soła Rajcza  5  2  0  3   7   12 0
5. GKS Radziechowy Wieprz  5  0  0 5 0  15  0 

 

II Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy - Grupa płd. - sezon 2018/2019

Tabela 

Poz. Drużyna  BR+  BR-  Pkt 
1. BTS Rekord    12  10  0  2 31 16   30
2. KS ROW 1964 Rybnik  12  9  1   2  40 14   28
3. Ruch Chorzów S.A.  12   7  0   5  35 22   21
 4.  KS GKS 1962 Jastrzębie S.A.  12  5  0   7 21 31   15
5. UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice  12   5   0   7  22 30   15
 6.  KS Unia Racibórz  12   4   1   7  29 36   13
7. TS Podbeskidzie S.A.  12  3  3  6 19 26   12
8. CKS Piast Cieszyn  12  2  1  9 15 37   7

 

menu